Fotowoltaika Nowy Sącz

PV (4)

Fotowoltaika Nowy Sącz - zielona, ekologiczna energia elektryczna dla mieszkańców Sądecczyzny.

Od dziesięcioleci mieszkańcy Nowego Sącza jaki i całej Sądecczyzny dokładają wszelkich starań, aby unowocześnić swoje miejsce zamieszkania. A miasto stoi u progu kolejnego wyzwania: pozyskiwania energii w sposób opłacalny zarówno dla mieszkańców, jak i środowiska. W kwestii takiej jak fotowoltaika Nowy Sącz może więc wiele zyskać.

Do Ziemi Sądeckiej dociera ok. 1150 W/m² energii promieniowania słonecznego. Małopolska nie jest pod tym względem wyjątkiem. Region Sądeczyzny jest jednym z najlepiej nasłonecznionych regionów Polski. W praktyce tę energię można przekształcić w elektryczność na poziomie 900-950 kWh/1 kWp. Aby to osiągnąć, wystarczy postawić instalacje fotowoltaiczne Nowy Sącz jest miejscem, które może skorzystać z naszej oferty w tym zakresie. Dlaczego jednak warto w ogóle brać takie rozwiązanie pod uwagę? Oto kilka korzyści, jakie niesie za sobą montaż paneli fotowoltaicznych w Nowym Sączu jak i na całej Sądeczyźnie:

OZE w Nowym Sączu

Główne powody dla których warto zainstalować elektrownie fotowoltaiczną w Nowym Sączu.

  • Panele fotowoltaiczne pozwalają na znaczące oszczędności Twoich pieniędzy.

    Niezależnie od tego ile płacisz za energię elektryczną, możliwe jest dobrania takiej instalacji pozwoli Ci co miesiąc znacząco oszczędzać na każdym rachunku za energie elektryczną.

  • Panele fotowoltaiczne są ekologicznym, zielonym oraz zero-emisyjnym źródłem energii elektrycznej.

    Wykorzystywanie paneli fotowoltaicznych w Nowym Sączu jest najbardziej popularną formą dbania o środowisko. Dzięki instalacji fotowoltaicznej będziesz codziennie dbać o środowisko w naszym regionie.

  • Panele fotowoltaiczne zabezpieczają Cię przed wzrostem cen za energię elektryczną.

    Według oficjalnych danych w latach 2003 – 2017 ceny energii elektrycznej wzrosły o 68%, cały czas wracają do nas informacje o kolejnych znaczących wzrostach cen za energię elektryczną. Stawiając na panele fotowoltaiczne zapewniasz sobie stalą cenę za energią elektryczną na kolejne 20 – 25 lat.

Dlaczego SKOMAT fotowoltaika Nowy Sącz?

Jest wiele powodów dla których warto zaufać naszej firmie.

✔ lokalna firma, 

✔ wysoka jakość świadczonych usług, 

✔ terminowość w realizacji zleceń,

✔ kompleksowe rozwiązania, od projektu instalacji po zgłaszanie mikroinstalacji do zakładu energetycznego

✔ lata doświadczenia w OZE, 

✔ darmowa wycena,

✔ tylko sprawdzone, oryginalne produkty najbardziej renomowanych firm.

Baza wiedzy

pv_zdjęcie
PV (3)
mocowania PV (8)
PV (4)

Nasza oferta instalacji fotowoltaicznych w Nowym Sączu

Jako firma od wielu lat specjalizująca się w ​, jesteśmy w stanie zaproponować innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość świadczonych usług oraz produktów. Przy wyborze marek kierujemy się także bezpieczeństwem i prostotą użytkowania instalacji. Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne Nowy Sącz może więc skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy.

W ramach świadczonych usług proponujemy dobór wielkości systemu do zapotrzebowania na energię elektryczną, dostosowanie instalacji do indywidualnych preferencji klientów oraz analizę opłacalności ekonomicznej projektu. Zajmujemy się też wszystkimi formalnościami związanymi z dopuszczeniem systemów do użytkowania i udzielamy pomocy w pozyskiwaniu finansowania. Jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne Nowy Sącz jest objęty różnymi ulgami, dopłatami, projektami i preferencyjnymi kredytami, które w znaczący sposób obniżają koszt montażu i eksploatacji.

Cztery możliwe technologie paneli fotowoltaicznych w Nowym Sączu

Oferta SKOMAT obejmuje kilka typów paneli. Są one dobierane na podstawie potrzeb energetycznych domu lub firmy, a także możliwości finansowych właścicieli. Każdy panel charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz wydajnością. W wyborze najlepiej odpowiadającego wymaganiom systemu pomogą nasi specjaliści. Oto lista proponowanych rozwiązań:

Pewny montaż paneli w Nowym Sączu

Zajmujemy się też montażem systemów. Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne Nowy Sącz może więc liczyć na naszą pomoc. Czas potrzebny na realizację nie przekracza kilku dni – w zależności od wielkości i stopnia zaawansowania konstrukcji. Po wykonaniu usługi, która składa się z kilku etapów (m.in. umiejscowieniu stelaży, przygotowaniu trasy kablowej, konfiguracji falownika, pomiarów elektrycznych) przekazujemy protokół odbioru i dokumentację powykonawczą. Stanowią one gwarancję profesjonalnego wykonania.

Ekologiczny system w zasięgu ręki

W kwestii takiej jak fotowoltaika Nowy Sącz jest miejscem, w którym ekologiczna technologia świetnie się sprawdza. Warto dołączyć do prosumentów z okolicy i zainwestować w skuteczny system OZE. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na Państwa pytania, wyjaśnimy szczegóły oferty, przygotujemy wycenę zlecenia, a także pomożemy w wyborze odpowiednich paneli fotowoltaicznych w Nowym Sączu.