Instalacje fotowoltaiczne Nowy Sącz

Fotowoltaika w Nowym Sączu

Nowy Sącz może poszczycić się historią skutecznej modernizacji. Od dziesięcioleci mieszkańcy dokładają wszelkich starań, aby unowocześnić swoje miejsce zamieszkania. A miasto stoi u progu kolejnego wyzwania: pozyskiwania energii w sposób opłacalny zarówno dla mieszkańców, jak i środowiska. W kwestii takiej jak fotowoltaika Nowy Sącz może więc wiele zyskać.

Zielona energia w Nowym Sączu

Do Polski dociera od 950 do 1150 W/m² energii promieniowania słonecznego. Małopolska nie jest pod tym względem wyjątkiem. Region Sądeczyzny jest jednym z najlepiej nasłonecznionych regionów Polski. W praktyce tę energię można przekształcić w elektryczność na poziomie 900-950 kWh/1 kWp. Aby to osiągnąć, wystarczy postawić instalacje fotowoltaiczne Nowy Sącz jest miejscem, które może skorzystać z naszej oferty w tym zakresie. Dlaczego jednak warto w ogóle brać takie rozwiązanie pod uwagę? Oto kilka korzyści, jakie niesie za sobą montaż paneli fotowoltaicznych w Nowym Sączu jak i na całej Sądeczyźnie:

✔ pozyskiwanie taniej energii elektrycznej,

✔ utrzymanie stałych, niskich cen energii przez 20-25 lat,

✔ zachowanie ekologicznych standardów w całym gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie,

✔ bezosobowość użytkowania,

✔ dołączenie do grona prosumentów.

Brak emisji zanieczyszczeń, spore oszczędności i gwarancja trwałości – to najczęściej wymieniane zalety tego kompleksowego systemu.

Nasza oferta instalacji fotowoltaicznych w Nowym Sączu

Jako firma od wielu lat specjalizująca się w odnawialnych źródłach energii, jesteśmy w stanie zaproponować innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość świadczonych usług oraz produktów. Przy wyborze marek kierujemy się także bezpieczeństwem i prostotą użytkowania instalacji. Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne Nowy Sącz może więc skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy.

pv_zdjęcie
PV (3)
mocowania PV (8)
PV (4)

W ramach świadczonych usług proponujemy dobór wielkości systemu do zapotrzebowania na energię elektryczną, dostosowanie instalacji do indywidualnych preferencji klientów oraz analizę opłacalności ekonomicznej projektu. Zajmujemy się też wszystkimi formalnościami związanymi z dopuszczeniem systemów do użytkowania i udzielamy pomocy w pozyskiwaniu finansowania. Jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne Nowy Sącz jest objęty różnymi ulgami, dopłatami, projektami i preferencyjnymi kredytami, które w znaczący sposób obniżają koszt montażu i eksploatacji.

Cztery rodzaje paneli fotowoltaicznych w Nowym Sączu

Oferta Skomat obejmuje kilka typów paneli. Są one dobierane na podstawie potrzeb energetycznych domu lub firmy, a także możliwości finansowych właścicieli. Każdy panel charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz wydajnością. W wyborze najlepiej odpowiadającego wymaganiom systemu pomogą nasi specjaliści. Oto lista proponowanych rozwiązań:

Pewny montaż paneli w Nowym Sączu

Zajmujemy się też montażem systemów. Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne Nowy Sącz może więc liczyć na naszą pomoc. Czas potrzebny na realizację nie przekracza kilku dni – w zależności od wielkości i stopnia zaawansowania konstrukcji. Po wykonaniu usługi, która składa się z kilku etapów (m.in. umiejscowieniu stelaży, przygotowaniu trasy kablowej, konfiguracji falownika, pomiarów elektrycznych) przekazujemy protokół odbioru i dokumentację powykonawczą. Stanowią one gwarancję profesjonalnego wykonania.

Ekologiczny system w zasięgu ręki

W kwestii takiej jak fotowoltaika Nowy Sącz jest miejscem, w którym ekologiczna technologia świetnie się sprawdza. Warto dołączyć do prosumentów z okolicy i zainwestować w skuteczny system OZE. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na Państwa pytania, wyjaśnimy szczegóły oferty, przygotujemy wycenę zlecenia, a także pomożemy w wyborze odpowiednich paneli fotowoltaicznych w Nowym Sączu.