O nas

Kilka słów o SKOMAT fotowoltaika:


Firma SKOMAT fotowoltaika świadczy usługi z zakresu doradztwa, sprzedaży, montażu i serwisu systemów fotowoltaicznych na terenie Krakowa i Małopolski.

Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem procesu inwestycyjnego, począwszy od doboru mocy instalacji, po zgłaszanie funkcjonującej już instalacji do zakładu energetycznego. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – dobieramy tak składowe instalacji aby Państwa korzyści były maksymalizowane.

Nasza wiedza o fotowoltaice zdobywaliśmy przez lata, nasz zespół tworzą inżynierowie specjalizujący się w energetyce i OZE oraz z wieloletniej praktyki. Pierwsze panele fotowoltaiczne zamontowaliśmy 10 lat temu.

 

Misja i cel:


Dostarczyć instalacje fotowoltaiczną skrojoną do potrzeb naszych klientów”

Naszym celem jest satysfakcja prosumenta wynikająca z możliwości korzystania z taniej i zielonej energii słonecznej.

Naszym klientom proponujemy tylko takie rozwiązania które będą optymalnie dobrane pod zapotrzebowanie na energię elektryczną. Dzięki temu, czas zwrotu środków które są inwestowane jest jak najmniejszy.

Zaufanie Państwa do nas jest dla nas priorytetem, rodzi także  motywacje do ciągłego rozwoju która skutkuje możliwością zapewnienia  najnowszych i optymalnych rozwiązań technicznych. Staramy się otoczyć Państwa wsparciem specjalistów na każdym etapie współpracy od od doboru po serwis.

Oferujemy panele, falowniki oraz systemy montażowe  renomowanych i sprawdzonych producentów pochodzące od krajowych dystrybutorów. W naszej ofercie znajdą Państwo panele fotowoltaiczne z tzw. Listy Tier 1 (Bloomberg Tier 1 Solar Panels List 2019) producentów których wskaźnik atrakcyjności finansowej oferowanych modułów PV jest bardzo wysoki z punktu widzenia stabilności finansowej, możliwości długoterminowych inwestycji w produkcję i ich wypłacalności. Daje to nam pewność, że producent nie zniknie i dostarczona przez niego gwarancja, zostanie spełniona.

W ramach naszej oferty znajdą Państwo znajdą państwo moduły takich firm jak;

Longi

JA Solar

Boviet

EXE Solar

Hanwha QCells

Sharp

LG Electronics

Falowniki które oferujemy znajdują się na na samym szczycie światowych rankingów, oferujemy rozwiązania takich firm jak;
 

Fronius

SolarEdge

SMA

ABB

Zeversolar

Huawei

Afore

Longisolar
Q.CELLS
EXE
SMA
Fronius
Huawei
JAsolar
Boviet
Zeversolar
Solaredge
ABB
Afore
pv_zdjęcie
PV (3)
mocowania PV (8)
PV (4)